لوازم خانگی ادمیلسون

اعتماد ماندگار در صنعت لوازم خانگی

کیفیت و دوام


از اولین اهداف ادمیلسون، تولید محصولات با کیفیت و استفاده از متریال مرغوب و جدیدترین تکنولوژی ها بوده است. طول عمر و دوام محصولات ادمیلسون بی نظیر است!

تنوع محصولات


تیم پویا و جوان ادمیلسون به صورت مداوم درحال طراحی و تولید لوازم خانگی برقی می باشد و در این راه از خلاقیت، ابتکار و تجربه کاربران استفاده خواهد کرد.

رضایت مشتری


مشتریان ادمیلسون ارزشمندترین سرمایه های آن هستند. ما با ایجاد شرایطی برای ارتباط گیری آسان مشتری , خدمات پس از فروش عالی تجربه خوشایندی را برای شما خلق می کنیم.

شرکت لوازم خانگی ادمیلسون

برند ادمیلسون فعالیت خود را از اواخر سال 97 به صورت رسمی آغاز کرد. ادمیلسون با به کارگیری نیروهای مجرب و جوان در خط تولید و فروش، توانسته بازار کار خوبی را برای جوانان فراهم کند. اکنون 70 نفر به صورت مستقیم و بیش از 200 نفر به صورت غیر مستقیم در این شرکت فعالیت دارند. این برند با طراحی و تولید 3 دستگاه کاربردی، از لوازم آشپزخانه وارد بازار لوازم خانگی شده است. پلوپز 21 کاره، خردکن 7 کاره و ساندویچ ساز 3 صفحه از محصولات ابتدایی این برند می‌باشند که به محض ورود به بازار لوازم خانگی توانسته نظر اکثر خریداران را به خود جلب کند. اکنون با تولید و عرضه 23 کالا سهم بزرگی در تولید لوازم خانگی ایرانی دارد. 

 

گارانتی و خدمات پس از فروش

در خرید لوازم خانگی، تامین قطعات و گارانتی دستگاه بسیار مهم می‌باشد. ادمیلسون با عرضه قطعات یدکی به صورت مادام العمر و گارانتی طولانی مدت توانسته رضایت مشتریان را جلب کند. تمامی محصولات این برند دارای 42 ماه خدمات پس از فروش و 18 ماه گارانتی است. همچنین تمام قطعات دستگاه‌ها به صورت جداگانه قابل سفارش است.

گارانتی و خدمات پس از فروش ادمیلسون
3,709,000 تومان
1,655,000 تومان
2,400,000 تومان
3,194,000 تومان
5,593,000 تومان5,838,000 تومان

کد رهگیری و شناسه کالای ایرانی

یکی از کارهای مهم دولت برای تولدکنندگان ایرانی، راه‌‍اندازی سامانه جامع تجارت بوده که باعث افزایش تولید ملی و حذف کالای خارجی و قاچاق از بازار داخلی شده است. از فوائد این سامانه می‌توان به استعلام کد رهگیری و کد گارانتی محصولات اشاره کرد. خبر خوش برای مصرف کنندگان لوازم خانگی این است که برند ادمیلسون تمام محصولات خود را در سامانه جامع تجارت ثبت کرده و کلیه این لوازم برقی دارای کد رهگیری و کد گارانتی معتبر می‌باشد.