نمایشگاه لوازم خانگی اردبیل، گزارش کامل ازحضور برند ادمیلسون

تیرماه 1401، شانزدهمین نمایشگاه تخصصی لوازم خانگی در شهر زیبای اردبیل برگزار شد.

در این نمایشگاه که برندهای مختلف حضور داشتند، لوازم خانگی ادمیلسون نیز حضور پررنگ خود را با برپایی غرفه محصولاتش، اعلام کرد. تیم حرفه‌ای و جوان این برند با به کارگیری محصولات و نمایش کاربرد آن‌ها توجه بازدیدکنندگان را به خود جلب کرد. همچنین تست و استفاده از صفحه گریل ساندویچ ساز، سبدبخاپز در دستگاه پلوپز و آماده کردن قهوه در چای ساز، برای بازدیدکنندگان بسیار جالب توجه بوده است. همچنین مدیرعامل محترم برند ادمیلسون جناب آقای حمیدرضا ایزدپور در این نمایشگاه و در کنار مردم اردبیل حضور داشتند. در نمایشگاه لوازم خانگی اردبیل و غرفه ادمیلسون، شاهد حضور اکثر فروشندگان و همکاران صنف لوازم خانگی بودیم.

معرفی محصولات ادمیلسون به بازدیدکنندگان

برای اکثر بازدیدکنندگان غرفه ادمیلسون، نحوه کار و استفاده از محصولات جالب بود. تیم ادمیلسون در این غرفه از پلوپز برای پخت کیک، سرخ کردن سیب زمینی و بخارپز کردن سبزیجات، همچنین از ساندویچ ساز برای پخت کیک مثلثی و گریل کردن سبزیجات و جوجه کباب استفاده کرد. راه اندازی بخش آشپزی در این غرفه به انتخاب خریداران بسیار کمک کرد و آن‌ها را با استفاده صحیح از محصولات برقی ادمیلسون آشنا کرد.

حضور برند ادمیلسون در نمایشگاه اردبیل
حضور برند ادمیلسون در نمایشگاه اردبیل

حضور مدیر عامل شرکت ادمیلسون در غرفه این برند

جناب آقای حمیرضا ایزدپور مدیر عامل محترم شرکت ادمیلسون در کنار مردم و در غرفه این برند حضور داشتند. ایشان در خصوص برنامه‌های صادرات شرکت ادمیلسون افزود: از آنجایی که صادرات یکی از راه‌های نجات اقتصاد کشور است، می‌توان لوازم خانگی که تولید داخل است را با بالاترین کیفیت وارد بازارهای خارجی کرد. آقای ایزدپور با تاکید بر اینکه محصولات ادمیلسون با قابلیت‌های فراوان، متریال بسیار پیشرفته و به روزترین متد دنیا تولید شده است، اصالت کالا و قطعات لوازم را تضمین کرد، که موجب بهروری بیشتر آن و صادرات روزافزون لوازم خانگی ایرانی می‌شود. همچنین ایشان عنوان کرد، اکنون با تمرکز بر روی توسعه محصولات و به کارگیری جوانان خبره و جویای کار، تلاش به ادامه مسیر تولید ملی و حمایت از کالای ایرانی را دارند.

حضور ریاست محترم صنعت و معدن در غرفه ادمیلسون

در روز سوم نمایشگاه، رییس صنعت و معدن شهر اردبیل، جناب آقای دکتر رامین صادقی با حضور گرم خود از تولید ملی و کالای ایرانی حمایت کردند. ایشان با تاکید بر اینکه به کارگیری جوانان باعث ایجاد انگیزه و پیشرفت جامعه ایرانی می‌شود افزود:

وجود مدیران لایق و استفاده از نیروهای جوان می‌تواند در پیشبرد اهداف این شرکت موثر واقع شود.

حضور ریاست صنعت و معدن در غرفه ادمیلسون
حضور ریاست صنعت و معدن در غرفه ادمیلسون

طرح تعویض لوازم برقی سوخته با ساندویچ ساز سه صفحه

ادمیلسون به مناسبت برگزاری نمایشگاه لوازم خانگی اردبیل، طرح تعویض لوازم سوخته با ساندویچ ساز سه صفحه را در نظر گرفت این طرح علاوه بر اینکه به خرید آسان ساندویچ ساز توسط افراد کمک می‌کند، باعث جمع آوری لوازم برقی سوخته و خراب و جلوگیری از آسیب رسیدن به محیط زیست می‌شود. در نمایشگاه لوازم خانگی اردبیل افراد زیادی از این طرح استقبال کردند و لوازم برقی خراب خود را به ما تحویل دادند و صاحب ساندویچ ساز سه صفحه ادمیلسون شدند.

حضور برند ادمیلسون در نمایشگاه لوازم خانگی شهر اردبیل

شرکت ادمیلسون به منظور معرفی بیشتر محصولات خود و آشنایی کامل مردم ایران با این برند، سعی بر راه‌اندازی غرفه در تمامی نمایشگاه‌های ایران دارد. در ماه‌های آتی شاهد حضور برند ادمیلسون در شهر خود هستید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *