سمینار تخصصی معرفی محصولات ادمیلسون، زنجان

سمینار معرفی محصولات برند ادمیلسون زنجان

حضور برند ادمیلسون در شهر زنجان

برند لوازم خانگی ادمیلسون، خرداد ماه سال ۱۴۰۱، جهت معرفی محصولات خود و آشنایی بیشتر همکاران، سمینار یک روزه برگزار کرد. در این سمینار جمعی از فروشندگان لوازم خانگی شهر زنجان،به میزبانی نماینده استان حضور داشتند. حضور پرشور فروشندگان و بازدید از محصولات ادمیلسون از ساعت ۲۰ الی ۲۳ به طول انجامید. در این بازه زمانی برنامه‌های مختلفی نظیر اجرای موسیقی زنده با ساز سنتور، بررسی کاربرد انواع دستگاه‌‌ها و سخنرانی مدیر عامل اجرا شد.

بازدید و معرفی محصولات برند ادمیلسون

در این سمینار تیم ادمیلسون به راه اندازی و نمایش کاربرد محصولات پرداختند. امکان بازدید از نزدیک و کار با محصولات در طول برنامه وجود داشت. همین امر نظر اکثر میهمانان را به خود جلب کرده بود.

تست و بررسی محصولات ادمیلسون در سمینار زنجان
تست و بررسی محصولات ادمیلسون در سمینار زنجان

سخنرانی مدیرعامل شرکت ادمیلسون

جناب آقای حمیدرضا ایزدپور، مدیر عامل محترم شرکت لوازم خانگی ادمیلسون، در کنار تیم حرفه‌ای این برند، حضور بهم رساندند. ایشان ضمن معرفی شرکت لوازم خانگی Edmilson، از اهداف و برنامه‌های این برند در سال‌های آتی خبر دادند. همچنین حمایت کامل خود را از تولیدکنندگان و کارآفرینان ایرانی، در صنعت لوازم خانگی اعلام کردند. جناب آقای ایزدپور با معرفی دو محصول جدید از برند ادمیلسون، ثبت سفارش را برای فروشندگان محترم شهر زنجان بسیار هدفمند عنوان کرد.
در ادامه صحبت ایشان، تمایز گارانتی و خدمات پس از فروش محصولات نسبت به سایر برندها گفته شد. در نتیجه رضایت مشتریان و آسودگی خاطر آن‌ها، از اهداف اساسی این شرکت بیان شده است.

حمیدرضا ایزدپور مدیر عامل شرکت ادمیلسون
سخنرانی حمیدرضا ایزدپور مدیر عامل شرکت ادمیلسون

طرح ویژه فروش برای همکاران

در این سمینار برای همکاران شهر زنجان، ۳ سبد خرید ویژه از محصولات ادمیلسون در نظر گرفته شده بود. که شرکت کنندگان بعد از آشنایی با محصولات، سفارشات خود را در قالب این سه سبد ثبت کردند. در انتهای این برنامه، مدیریت محترم این برند مراسم قرعه کشی از بین حضار در نظر گرفتند. ایشان در این مراسم با اهدای جوایز ویژه نظیر دستگاه ساندویچ ساز به برندگان، باعث خوشحالی جمیع میهمانان گردید.

پذیرایی و ضیافت شام

فروشندگان محترم شهر زنجان، با حضور در سمینار برند ادمیلسون محفل بسیار گرم و صمیمی را ایجاد کردند. در این مراسم با اجرای موسیقی زنده، لحظات خاطره انگیزی ثبت شد که در انتها با صرف شام به اتمام رسید. همبستگی و صمیمیت موجود در فضا، جمعی شاد و شبی خاطره انگیز در پیش داشت.

پذیرایی در سمینار تخصصی ادمیلسون
پذیرایی در سمینار تخصصی ادمیلسون در زنجان

ادمیلسون در تمام ایران

برند ادمیلسون در نظر دارد با برگزاری سمینارهای یک روزه در اکثر شهرهای ایران، نام خود را در دل مردمان عزیز ایران ثبت کند. همچنین معرفی محصولات ادمیلسون به فروشندگان و نمایندگی‌های هر شهر، از اهداف برگزاری این سمینار می‌باشد. در آینده‌ای نزدیک شاهد برگزاری سمینارهای تخصصی توسط برند ادمیلسون و تیم مجربش در شهر خود باشید.

تیم ادمیلسون در شهر زنجان
تیم ادمیلسون در شهر زنجان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.