حضور برند ادمیلسون در نمایشگاه لوازم خانگی قزوین

حضور مدیرعامل شرکت ادمیلسون در نمایشگاه لوازم خانگی
در زمستان سال ۱۴۰۰ شهر قزوین، میزبان نمایشگاه تخصصی لوازم خانگی بوده و غرفه های بسیار زیادی حضور پیدا کرده‌اند. از جمله شرکت ادمیلسون که با حضوری متفاوت، نظر بازدیدکنندگان را به خود جلب کرده بود. غرفه نمایشگاهی این برند، به سه قسمت تقسیم شد. به نحوی که نمایش گذاشن محصولات، آشپزی و استفاده از آن ها و پذیرایی از میهمانان به نحو احسن انجام پذیرد.
غرفه ادمیلسون در این نمایشگاه تخصصی بسیار مورد توجه قرار گرفت. پذیرایی از میهمانان با کیک هایی که در دستگاه ساندویچ ساز تهیه شده اند، همراه با یک لیوان آب هویج تازه که توسط آبمیوه گیری ادمیلسون آماده شده بود، برای بازدیدکنندگان جالب توجه بود.
همچنین جناب آقای حمیدرضا ایزدپور، مدیر عامل شرکت لوازم خانگی ادمیلسون نیز در کنار مردم شریف قزوین حضور بهم رسانید.

آشپزی و آموزش در غرفه ادمیلسون

در قسمت آشپزخانه ی این غرفه، با آماده کردن غذاهایی مانند ته چین، کوکو و ناگت مرغ همچنین تهیه کیک و دسرهای خوش طعم، کاربرد هر یک از محصولات آموزش داده می شد. بازدیدکنندگان بعد از پذیرایی و صرف میان وعده، با طرز تهیه و کارایی لوازم برقی ادمیلسون به خوبی آشنا شدند. هدف این برند، آگاهی بخشی و استفاده درست از لوازم خانگی بوده است که مورد توجه بیشتر میهمانان نیز قرار گرفت.
نمایشگاه لوازم خانگی قزوین
حضور برند ادمیلسون در نمایشگاه تخصصی لوازم خانگی قزوین

 مسابقه عکاسی با ادمیلسون در نمایشگاه لوازم خانگی

بخش جذاب این نمایشگاه، مسابقه عکاسی با غرفه ادمیلسون بود. یک عکس یادگاری با خانواده، هدیه ای زیبا از این غرفه برای بازدیدکنندگان محترم بوده است. به اینصورت که خانواده ها در پشت قاب اینستاگرام ادمیلسون می ایستادند و یک عکس یادگاری از آن ها گرفته می شد. سپس در همان لحظه از طریق واتس اپ در اختیارشان قرار می گرفت.

غرفه ادمیلسون در نمایشگاه لوازم خانگی
غرفه ادمیلسون در نمایشگاه تخصصی لوازم خانگی قزوین

ادمیلسون در نمایشگاه لوازم خانگی

برند لوازم خانگی ادمیلسون قصد دارد تا با حضور در نمایشگاه های تخصصی لوازم خانگی در سراسر ایران، به مردم عزیز شهرهای مختلف کشور عزیزمان، خدمت رسانی کند. در سال ۱۴۰۱ شاهد حضور این برند لوازم خانگی ایرانی در نمایشگاه ها خواهیم بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.