حضور ادمیلسون در نمایشگاه لوازم خانگی تبریز

در طی سال در سرتاسر ایران، نمایشگاه‌های متفاوتی از قبیل تجهیزات آشپزخانه و لوازم خانگی در حال برگزاری است که انتخاب و خرید را برای اکثر مصرف کنندگان این محصولات آسان می‌کند. اینبار در شهر زیبای تبریز و نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی، غرفه برند ادمیلسون که یکی از معتبرترین برندهای ایرانی فعال در زمینه لوازم خانگی می‌باشد، دایر شده است. همچنین این برند در نمایشگاه لوازم خانگی شهر قزوین و اردبیل مشارکت داشته و با استقبال بی‌نظیر مردم این شهرها روبرو شده است.

هدف از نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی تبریز

نمایشگاه لوازم خانگی تبریز با هدف نمایش جدیدترین محصولات لوازم خانگی از برندهای معتبر، برپا شده است و تولیدکنندگان مطرح داخلی، غرفه سازی کرده و محصولات خود را ارائه داده‌اند. از اهداف برگزاری این نمایشگاه، ترغیب تولیدکنندگان به پیشرفت و توسعه تولید و همچنین آشنایی با تجارت بین المللی و ارتقاء درآمدهای ارزی می‌باشد.

نمایشگاه تخصصی لوازم خانگی، این فرصت را برای تولیدکنندگان داخلی فراهم کرده تا با توجه به خروج برندهای کره‌ای از بازار لوازم خانگی، رقابت چشمگیری داشته باشند و روز به روز به کیفیت محصولات خود بیفزایند. حضور پرشور بازدیدکنندگان از این نمایشگاه‌ها باعث شده تا برندهای نوپا دیده شوند و جان بگیرند. نمایشگاه تخصصی لوازم خانگی، از تاریخ 2 شهریور در محل برگزاری نمایشگاه‌های بین المللی شهر تبریز برگزار و با استقبال بی‌نظیر مردم این شهر 5 شهریور به اتمام رسیده است.

حضور برند ادمیلسون در نمایشگاه لوازم خانگی شهر تبریز

برند ادمیلسون تاکنون موفق به تولید تعداد زیادی از لوازم برقی آشپزخانه بوده و در این عرصه بسیار قوی عمل کرده است. این برند با حضور در این نمایشگاه با به کارگیری محصولات خود، کارایی و کیفیت آن‌ها را به بازدیدکنندگان نشان داد. برند ادمیلسون علی‌رغم وجود مشکلات تولید و عرضه محصولات ایرانی، توانسته در مدت 3 سال اخیر به خوبی در بازار لوازم خانگی شناخته شود.

محصولات این برند توسط نمایندگان شهرهای مختلف به فروش رسیده و طرفداران بسیار زیادی دارد. همچنین این دوره از نمایشگاه بین المللی تبریز، نقطه عطفی برای برند ادمیلسون بوده، زیرا با حضور در این نمایشگاه وارد عرصه رقابت با سایر برندهای شناخته شده در بازار لوازم خانگی شده است.

حضور سرآشپز حمیدرضا رنجبر در غرفه ادمیلسون

سرآشپز شناخته شده حمیدرضا رنجبر با برنامه آشپزخانه شماره 3 و برنامه‌های آشپزی شبکه نسیم مهمان خانه‌های مردم ایران بوده است. اینبار با حضور در غرفه ادمیلسون و آشپزی با محصولات آن، سعی بر نمایش سرعت و کیفیت آشپزی با لوازم آشپزخانه این برند داشته است.

آقای رنجبر فعالیت خود را از 16 سالگی در محضر پدر مرحوم که سرآشپز آشپزخانه هتل هما بوده است آغاز کرده و اکنون با راه اندازی رستوران‌های متعدد نظیر رستوران ورسای، رنسانس، هات سیزل گیشا، زنجیره‌ای پارسیان و… بسیار فعال است. وی بزرگ‌ترین کلکسیون چاقو را دارد و هدف او از این کلکسیون، فروش چاقوها و کمک به بیماران سرطانی و نیازمند است.

مطالعه بیشتر  گزارش تصویری از خط تولید پلوپز ادمیلسون
حضور سرآشپز حمیدرضا رنجبر در غرفه ادمیلسو
حضور سرآشپز حمیدرضا رنجبر در غرفه ادمیلسون

برنامه‌های اجرایی غرفه ادمیلسون

برخی از مردم انتخاب و خرید لوازم برقی را طبق انتخاب و مصرف دیگران انجام می‌دهند. به طوری که اگر کسی از محصول خریداری شده راضی باشد به دیگری معرفی می‌کند. ادمیلسون با نمایش کاربرد محصولات انتخاب را برای این افراد آسان کرد. به همین خاطر راه اندازی بخش آشپزی، یکی از مهم‌ترین برنامه‌های ادمیلسون در این نمایشگاه بوده است. در این بخش از برنامه، دستگاه‌هایی به کار گرفته شده شامل موارد ذیل می‌باشد.

  • استفاده از تمام کاربردهای دستگاه پلوپز
  • کار با صفحات مختلف ساندویچ ساز
  • اماده سازی مواد با دستگاه خردکن
  • تهیه نوشیدنی با دستگاه آبمیوه گیری
  • پذیرایی مهمانان با دستگاه چای ساز
  • تهیه کیک و شیرینی با دستگاه آون سولار

تهیه کیک مثلثی در 3 دقیقه و با دستگاه اسنک ساز، یکی از جالب‌ترین برنامه‌های این بخش بوده. پذیرایی از بازدیدکنندگان با این کیک به همراه یک شات قهوه که به وسیله چای ساز ادمیلسون تهیه شده است انجام شد. بخارپز کردن انواع صیفی‌جات به منظور نمایش کاربرد سبد بخارپز از برنامه‌های دیگر ادمیلسون در این غرفه بوده است .

تست محصولات ادمیلسون توسط سرآشپز حمیدرضا رنجبر در غرفه ادمیلسون
تست محصولات ادمیلسون توسط سرآشپز حمیدرضا رنجبر در غرفه ادمیلسون

رونمایی از دو محصول جدید برند ادمیلسون

شرکت ادمیلسون در این نمایشگاه از دو محصول کاربردی خود رونمایی کرد. چرخ گوشت MG538 و آبمیوه گیری 4 کاره JU616 که به تازگی وارد خط تولید این برند شده است، سبد خرید مصرف کنندگان را تکمیل و باعث جلب رضایت روزافزون آن‌ها از این برند می‌شود. چرخ گوشت 538 ادمیلسون دارای 2000 وات توان مصرفی می‌باشد که قدرت خوبی در بین اقلام مشابه خود دارد. این دستگاه از امکاناتی نظیر سوسیس ساز و کبه ساز بهره برده که باعث انتخاب اکثر خریداران به عنوان دستگاه چند کاره می‌شود. آبمیوه گیری 616 ادمیلسون دارای صفحه دیجیتال لمسی می‌باشد و از 5 سرعت قابل تنظیم برخوردار است.

رونمایی از چرخ گوشت MG538 ادمیلسون
رونمایی از چرخ گوشت MG538 ادمیلسون

ادمیلسون در نمایشگاه لوازم خانگی تبریز

در این صفحه می‌توانید اخبار مرتبط با  نمایشگاه بین‌المللی تبریز با تمام برنامه‌ها و جزییات آن را بررسی کنید. ادمیلسون با حضور در این نمایشگاه سعی بر جلب اعتماد خریداران همچنین آشنایی بیشتر با نمایندگان شهر تبریز را داشته است. این برند با در نظر گرفتن سبدهای خرید ویژه برای همکاران، طرح تخفیف بالایی را برای آن‌ها اعمال کرده که خود موجب شناخته شدن بیشتر برند ادمیلسون در شهر تبریز شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.